اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1397/11/17
تعداد بازدید: 5337
 
اطلاعیه شماره 35: تخفیف ویژه محصولات مرکز


به اطلاع دانش پژوهان گرامی می رساند:
 با توجه به اعلام قبلی مبنی بر ایجاد تسهیل در تهیه منابع مباحث زن و خانواده؛ مرکز تحقیقات زن و خانواده در نظر دارد محصولات خود را با تخفیف ویژه در دسترس متقاضیان شرکت کننده در دوره درس گفتار3 قرار دهد.
 متقاضیان محترم می توانند با استفاده از کدهای تخفیف پیامک شده، این محصولات را از طریق فروشگاه اینترنتی پورتال مرکز تهیه نمایند.
 دانش پژوهانی که به هر دلیل کدتخفیف ویژه خود را دریافت ننموده اند، از طریق پنل شخصی خود در سامانه آموزش مجازی (lms.wrc.ir - از قسمت پیغام ها) به واحد آموزش اطلاع دهند تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.
 
  روش استفاده از کد تخفیف:
پس از ثبت خرید در فروشگاه اینترنتی(http://wrc.ir/shop/home/1) با وارد کردن کد تخفیف در قسمت مربوطه از تخفیف 40 درصدی کتب ، 30 درصدی مجلات و 5 درصدی بیانیه ها و محصولات دیجیتالی برخوردار می گردید. با هر کد تخفیف امکان سه نوبت خرید از محصولات مرکز وجود دارد.


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 مرکز تحقیقات زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397