اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1397/6/10
تعداد بازدید: 8305
 
کلاس رفع اشکال دروس فمینیسم و تحلیل فمینیسم اسلامی


کلاس رفع اشکال دروس"فمینیسم و تحلیل فمینیسم اسلامی" از سلسله دروس ترم اول دوره آموزشی مجازی درس‌گفتار 3 توسط استاد دکتر فریبا علاسوند روز چهارشنبه 14 شهریورماه ساعت 17:30 در قم بصورت حضوری و در دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها بصورت آنلاین برگزار می‌گردد.
توجه:
1- لینک ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین: کلیک کنید
2- جهت ورود به کلاس آنلاین نیازی به داشتن یوزر و پسورد نمی باشد؛ فقط هنگام ورود به صفحه کلاس، گزینه میهمان (Enter as a Guest ) را انتخاب کرده و پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی خود(به فارسی) گزینه EnterROOM را بزنید.
3- آزمون این دروس بعد از کلاس تا زمان فعال شدن آزمون درس بعدی (به صورت شبانه روزی)از طریق سامانه آموزش مجازی برگزار می گردد.
4- نام کاربری جهت ورود به پنل شخصی، کدملی دانش پژوه (بصورت کامل) و رمز هم شماره موبایل (همراه با صفر ابتدای شماره) می باشد.

آدرس کلاس حضوری: قم،بلوار جمهوری-میدان سپاه-به سمت ریل راه آهن-پلاک50-مرکز تحقیقات زن و خانواده


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ