اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1400/8/3
تعداد بازدید: 63321
 
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی واحدهای آموزشی تخصصی حوزوی


 پژوهشکده زن و خانواده  در کنار بیش از 45 مرکز تخصصی حوزوی با حضور در نمایشگاه  دستاوردهای علمی واحدهای آموزشی تخصصی حوزوی، دستاوردهای پژوهشی و علمی خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشت.
 
این نمایشگاه به دنبال مصوبات شورای عالی در خصوص ارایه گزارشی از دستاوردهای رشته های تخصصی حوزه های علمیه برگزار شده است.
 
از  این نمایشگاه  اعضای محترم شورای نگهبان، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، شورای عالی حوزه‌های علمیه، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و مجلس خبرگان رهبری، مدیران ارشد حوزوی، استادان حوزه‌های علمیه، موسسه‌های آموزش عالی فعال در عرصه علوم اسلامی و علوم انسانی در کشور، دانشگاه‌های مهم و بزرگ کشور، مسئولان قوای سه گانه و برخی از نهادهای دولتی مانند وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری از تاریخ ۳ الی ۱۳ آبان۱۴۰۰ در شبستان امام حسن عسگری علیه السلام مسجد مقدس جمکران بازدید به عمل خواهند آورد.
 
بنا به اعلام مسئولان برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی واحدهای آموزشی تخصصی حوزوی: حوزویان، پژوهشگران و علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به روابط عمومی نمایشگاه مراجعه کنند. 


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ