ورود
عضویت
اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1396/10/13
تعداد بازدید: 1691
 
تخفیف ویژه محصولات مرکز


اطلاعیه شماره75
 به اطلاع دانش‌پژوهان گرامی می‌رساند:

  با توجه به اعلام قبلی مبنی بر ایجاد تسهیل در تهیه منابع مباحث زن و خانواده؛ مرکز تحقیقات زن و خانواده در نظر دارد محصولات خود را با تخفیف ویژه در دسترس متقاضیان شرکت کننده در دوره درس گفتار2 قرار دهد.
 متقاضیان محترم می‌توانند با استفاده از کدهای تخفیف پیامک شده، این محصولات را از طریق فروشگاه اینترنتی پورتال مرکز تهیه نمایند.

 دانش‌پژوهانی که به هر دلیل کدتخفیف ویژه خود را دریافت ننموده‌اند، از طریق پنل شخصی خود در سامانه آموزش مجازی (lms.wrc.ir - از قسمت پیغام‌ها) به واحد آموزش اطلاع دهند تا هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

روش استفاده از کد تخفیف:
پس از ثبت خرید در فروشگاه اینترنتی(http://wrc.ir/shop/home/1) با وارد کردن کد تخفیف در قسمت مربوطه از تخفیف 40 درصدی کتب ، 30 درصدی مجلات و 5 درصدی بیانیه ها و محصولات دیجیتالی برخوردار می‌گردید. با هر کد تخفیف امکان سه نوبت خرید از محصولات مرکز وجود دارد.
 


مرکز تحقیقات زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم: خیابان جمهوری، میدان سپاه، بطرف ریل، پلاک ۵۰
تلفـن: ۱۳-۳۲۹۰۷۶۱۰ (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
تعداد کل کاربران : 16470
کاربران آنلاین :     11
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به مرکز تحقیقات زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1394