اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1395/12/9
تعداد بازدید: 22191
 
کارگاه آموزشی "کاربردهای مرور سیستماتیک و فراتحلیل در علوم اجتماعی و مطالعات خانواده و نحوه استفاده از نرم افزار CMA.2 در مطالعات فراتحلیلی/ ترکیبی"


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده کارگاه آموزشی "کاربردهای مرور سیستماتیک و فراتحلیل در علوم اجتماعی و مطالعات خانواده و نحوه استفاده از نرم افزار CMA.2 در مطالعات فراتحلیلی/ ترکیبی" ویژه اعضای هیات علمی این مرکز 18 و 19 اسفندماه 95 در مرکز تحقیقات زن و خانواده برگزار می گردد.
مدت زمان اجرای این کارگاه آموزشی 12 تا 14 ساعت(یک و نیم تا دو روز کارگاه آموزشی) بوده و از ساعت 14:00 لغایت 18:00 روز چهارشنبه 18 اسفندماه و پنج شنبه 19 اسفندماه می باشد.
 مدرس این کارگاه آموزشی دکتر ابوعلی ودادهیر، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی، دانشگاه تهران  و عضو گروه سلامت اجتماعی فرهنگستان علوم پزشکی ایران می باشد.
تحلیل های ثانویه و جایگاه مرور سیستماتیک و فراتحلیل در آن، منطق و ضرورت انجام مرور سیستماتیک و مطالعات فراتحلیلی، آشنایی با تاریخچه فراتحلیل و مرور سیستماتیک، روش انجام پژوهش فراتحلیلی، انتقادات و محدودیت های پژوهش فراتحلیلی، آشنایی با مفهوم اندازه اثر و نقش آن در مطالعات فراتحلیلی، آشنایی با مدل های فراتحلیلی، آشنایی با نحوه فرضیه سازی و آزمون آن در مطالعات فراتحلیلی، آشنایی با مفهوم ناهمگنی در مطالعات فراتحلیلی و رویکردهای از بین برنده آن، آشنایی با کاربرد نرم افزار CMA.2 در مطالعات ترکیبی و فراتحلیلی از جمله اهداف برگزاری این دوره می باشد.
سرفصل های این کارگاه آموزشی،  تحلیل ثانویه و جایگاه مطالعات ترکیبی و فراتحلیل در آن، مقدمات و کلیات فراتحلیل و مرور سیستماتیک، اندازه اثر و تلفیق آن در مطالعات آزمایشی و همبستگی، مدل های فراتحلیل، ناهمگونی مطالعات و روش های توضیح آن، انتقادات و محدودیتهای فر اتحلیل، کار با نرم افزار CMA.2 می باشد.


دانلود فایل پروپزال کارگاه فراتحلیل و مرور سیستماتیک

 
 


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ