اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1394/11/27
تعداد بازدید: 5823
 
اعطای مجوز علمی- پژوهشی به دو فصلنامه «مطالعات جنسیت و خانواده»


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات زن و خانواده، در راستای اهداف بلند مدت در حوزه علم و پژوهش، مطابق مصوبه شماره 144 مورخه 1394/10/22 جلسه شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی شورای عالی حوزه های علمیه به استناد ماده واحده مصوبه مورخ 1387/3/21 شورای عالی انقلاب فرهنگی، با اعطای مجوز رتبه علمی-پژوهشی به دو فصلنامه «مطالعات جنسیت و خانواده» مرکز تحقیقات زن و خانواده موافقت نمود.

این دو فصلنامه که فعالیت خود را از سال 92 آغاز کرده با مدیر مسئولی حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا زیبایی نژاد، به سردبیری دکتر محمد تقی کرمی قهی و دکتر رضا خراسانی دبیر تحریریه و باحضور اعضای محترم هیات تحریریه آقایان مسعود آذربایجانی، محمد محمدی قائینی، جواد حبیبی تبار، حسین بستان(نجفی)، محمد تقی سبحانی، محمد تقی کرمی قهی، اردشیر(علی) انتظاری و سرکار خانم فریبا علاسوند به انتقال نظرات پژوهشگران عرصه مطالعات زن و خانواده مبادرت می کند.

گفتنی است شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی به استناد ماده واحده مصوبه مورخ
1387/3/21 شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف حمایت از ساختارها و روند فعالیت‌های علمی حوزه‌های علمیه مسئول تعیین ضوابط علمی و قانونی اعطای امتیاز علمی به مجلات علمی، واحدهای پژوهشی، انجمن‌ها و قطب‌های علمی و کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره و آزاداندیشی در حوزه های علمیه می باشد.


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ