اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1394/2/16
تعداد بازدید: 10699
 
اپلیکیشن «نمایشگاه کتاب تهران» تنها اپلیکیشین تایید شده از کمیته اطلاع رسانی این نمایشگاه


اپلیکیشن «نمایشگاه کتاب تهران» تولید شده در شرکت پنجره دهم تنها اپلیکیشن تأیید شده از کمیته اطلاع‌رسانی بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران است. این اپلیکیشن که برای سیستم عامل‌های اندرویید و ios طراحی و تولید شده است، به زودی از فروشگاه‌های معتبر نظیر کافه بازار، سیبچه، ایران اپس، اپ استور، کندو، مایکت، گوگل پلی و ... برای دانلود ارائه می‌شود.
 
متولی؛ مدیر کمیته اطلاع‌رسانی در توضیح نرم افزار اطلاع‌رسانی نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: امسال بر خلاف سال‌های گذشته نرم‌افزاری که برای اطلاع‌رسانی نمایشگاه ارائه می‌شود انحصاری است و در اختیار یک شرکت است. همچنین مجری نمایشگاه و کمیته اطلاع‌رسانی از قرار دادن هرگونه نرم‌افزار دیگری ممانعت می‌کنند تا اطلاعات از یک منبع و با کیفیت بهتری به بازدیدکنندگان عرضه شود.
 
وی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل این کار حفظ اطلاعات است تا برخی افراد نتوانند سوء استفاده کنند. طرف قرارداد ما برای این نرم افزار شرکت «پنجره دهم» است. در این دوره از نمایشگاه با هماهنگی‌های انجام شده، اطلاعات ناشران به هیچ گروه دیگری ارایه نخواهد شد و تنها از طریق کمیته اطلاع‌رسانی در اختیار شرکت طرف قرارداد قرار می‌گیرد.
 
متولی در تشریح امکانات این نرم‌افزار اظهار کرد: این نرم افزار قابلیت جست‌وجوی کتاب، ناشر و نویسنده را دارد. همچنین این نرم افزار قابلیت نمایش محل غرفه در نمایشگاه را نیز دارد. در ضمن یکی دیگر از قابلیت‌های این نرم‌افزار استفاده آفلاین از آن است.
 
وی افزود: به بازدیدکنندگان توصیه می‌کنم که تنها نرم‌افزار رسمی نمایشگاه را استفاده کنند؛ زیرا مسئولیت استفاده از سایر نرم‌افزارها بر عهده خود فرد است و ما هیچ کدام از این نرم‌افزارها را تایید نمی‌کنیم.
 
علاقه‌مندان می‌توانند این نرم‌افزار را از روی سایت «نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» یا سایت «پنجره دهم» دریافت کنند. همچنین این نرم‌افزار در روزهای برگزاری نمایشگاه از مکان‌های مشخص شده در مصلی برای بازدیدکنندگان قابل دریافت است.


به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ