اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1389/12/23
تعداد بازدید: 4299
 
سمينار «زن معاصر از ديدگاه مقام معظم رهبري» برگزار مي‌شود


مرکز «معهد المعارف الحکميه الاسلاميه» به‌مناسبت هفته زن با همکاري و مشارکت رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در لبنان، سمينار «زن معاصر از ديدگاه مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي)» را در روز دوم خرداد سال 90 در بيروت برگزار مي‌کند.


به گزارش خبرگزاري قرآني ايران(ايکنا) شعبه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، در اين سمينار برخي از شخصيت‌هاي ايراني و لبناني به سخنراني و ارائه مقاله مي‌پردازند.


زن و تکامل انساني از ديدگاه حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي، مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي)، هويت انساني زن از ديدگاه مقام معظم رهبري و مقايسه‌اي بين حقوق زن در غرب و شرق با حقوق وي از منظر اسلام از جمله محورهايي است که سخنرانان در اين برنامه در مورد آن به ارائه مقاله خواهند پرداخت.


فقه زن معاصر در نظر اجتهادي مقام معظم رهبري، نقش زن در زمينه اصلاح و رشد جامعه از ديدگاه مقام معظم رهبري، بررسي حضور زن در صحنه سياسي جامعه ايراني «قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران» و نقش اساسي زن در خانواده از ديگر محورهاي اين سمينار فرهنگي است.
به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ