اخبار مرکز و رویدادهای پژوهشی
 
تاریخ بارگذاری: 1388/12/25
تعداد بازدید: 4238
 
معرفي کتاب:کتاب«بهشت خانواده» منتشر شد

چاپ بيست و دوم کتاب «بهشت خانواده» اثر سيد جواد مصطفوي که به مسائلي درباره زندگي زناشويي ‌مي‌پردازد، در هفتاد درس از سوي انتشارات هاتف مشهد منتشر و روانه بازار نشر شد.
به گزارش خبرگزاري کتاب ايران (ايبنا)، نويسنده اثر براي تامين هدف خود روابط زن و شوهر و مراحل زندگي مشترک‌شان را از قرآن مجيد، نهج‌البلاغه، وسائل، بحار، وافي و مستدرک استخراج و عرضه کرده است.
مباحث اين کتاب شامل هفتاد درس است که مهمترين آنها را پنج بخش «عوامل الفت و محبت ميان زن و شوهر»، «عوامل اختلاف و کدورت آنها و راه علاج آن» ، «موقعيت واقعي زن در خانواده از نظر اسلام و تحليل و برسي آيات و رواياتي» ، «موضوع حجاب و نظر اسلام نسبت به مقدار محدوديت زن» و «تعيين مرز بين حرام و جايزش و مطلب متفرقه ديگر» تشکيل مي‌دهد.
در بخشي از کتاب آمده است: «سه چيز است که دوستي مسلمان را با مسلمانان ديگر صافي و خالص کند. هنگامي که او را ملاقات مي‌کند، با خوشرويي با وي برخورد نمايد و زماني که خواست کنار او بنشيند برايش جا باز کند، به بهترين نامي که دوست دارد او را صدا بزند.»
چاپ بيست ‌و دوم کتاب «بهشت خانواده» اثر سيد جواد مصطفوي درشمارگان 2500 نسخه، 316 صفحه‌ و قيمت 38000 ريال منتشر ورانه بازار نشر شد.به اشتراک بگذارید:    اشتراک گذاری در سروش  اشتراک گذاری در تلگرام  اشتراک گذاری در ایتا  اشتراک گذاری در فیسبوک  اشتراک گذاری در توئیتر


پژوهشکده زن و خانواده با هدف تبیین دیدگاه نظام‌مند دین پیرامون مسائل زن و خانواده، تعمیق پژوهش‌ها و کارشناسی‌های دینی و پاسخ‌گویی به نیازهای تئوریک و دفاع از مرزهای اعتقادی در این حوزه توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سال 1377 تاسیس گردید. ادامه ...
نشـانی‌مرکز‌قـم:بلوار الغدیر ، کوچه 10 ،پلاک5 پژوهشکده زن و خانواده
تلفـن: 58-32603357 (۰۲۵)
فکس: 32602879 (۰۲۵)
سامانه‌پیامکی: 1۰۰۰2532907610
نشـانی‌دفترتهــران: بلوارکشاورز،خیابان نادری،ک حجت‌دوست،پ ۵۶
تلفـــــــــــــــــــــــــــــــــن: ۴ ۴ ۹ ۳ ۸ ۹ ۸ ۸   (۱ ۲ ۰)
عضویت در خبرنامه
کلیه حقوق و امتیازات متعلق به پژوهشکده زن و خانواده می باشد.
Wrc.ir © 1380 - 1397
پورتال جدید پژوهشکده زن و خانواده راه اندازی شد

انتقال به پورتال جدید
χ